Nová poptávka

Jak postupovat při vytváření poptávky?

 1. Vložte stručný název poptávky.
 2. Zadejte lokalitu, kde hledáte.
 3. Popište detailně, čeho se poptávka týká.
  Číst dále
  • Buďte konkrétní. Dostatek informací je důležitý proto, aby profíci, kteří budou na vaši poptávku reagovat, skutečně odpovídali vašim představám.
  • Pokuste se stanovit rozsah prací. Uveďte, zda se jedná o jednorázovou činnost (stavební úpravy, grafické práce, překlady apod.) nebo dlouhodobou spolupráci (úklid, hlídání dětí, doučování atd.).
  • Určete si termín. Často potřebujte s něčím pomoc v daný čas. Pokud se tedy jedná o tento typ zakázky, tak do popisu uveďte i orientační termín, do kdy je pro vás poptávka aktuální nebo dokdy musí být splněna.
  • K poptávce přiřaďte profese, které charakterizují poptávanou činnost. Vaši poptávku pak dokážeme zacílit na relevantní profíky.
Ukázkové video

Přihlašte se

Pro vytvoření poptávky je potřeba se registrovat nebo přihlásit.

Jak správně zadat poptávku

Podívejte se na ilustrační video, kde vám ukážeme, jak vytvořit poptávku a vysvětlíme, jak poptávky fungují. Ve videu naleznete užitečné tipy, jak lépe poptávku zacílit a získat tak co nejvíce relevantních odpovědí.

Příklady poptávek

Hledám firmu na rekonstrukci bytového jádra v panelákovém bytu. Výměra jádra je 4,1 x 4,2m. Staré jádro je již vybouráno a vše je připraveno pro stavební práce. Součástí zakázky by měl být i celkový návrh rozložení jednotlivých komponent jako je toaleta, umyvadlo, sprchový kout atd. Práce by měly být hotové do konce června.

Od května nastupuji do práce a hledám někoho spolehlivého a zkušeného na hlídání mého tříletého syna. Časově by to vycházelo na pondělí, středa, čtvrtek od 9:00 do 14:00, přičemž ve středu je potřeba vyzvednout malého v 9.00 u plaveckého bazénu, kam spolu ráno chodíme.

Sháním někoho šikovného na pravidelný úklid v rodinném domě u Brna. Ideálně jednou týdně, v čase, který si stanovíme, spíše někdy v odpoledních hodinách. Jednalo by se o vysávání, umývání podlah, oken apod. Dům je dvoupodlažní, dispozičně 5+1.