Kdo jsou ProfiLidi?

ProfiLidi jsou zručný soused, trpělivá učitelka, nadšený fotograf, opravář počítačů a hypoteční poradce v jednom. Jsme webem, který spojuje šikovné profíky s lidmi, kteří by rádi využili jejich služeb. Naše stránka poskytuje prostor pro přivýdělek komukoliv, kdo má co nabídnout a zároveň pomoc každému, kdo hledá profíka pro jakoukoliv oblast.

Pomáháme šikovným rukám k přivýdělku. Věříme, že dobrá práce má být po zásluze odměněna a každý i symbolický přivýdělek motivuje posouvat svůj um dál.

Pro koho jsou ProfiLidi určeni?

ProfiLidi jsou dobrým startem pro ty, kteří chtějí nabídnout své služby, ale zatím nemají vytvořenou vlastní webovou prezentaci. Vytvořením profilu u nás s popisem vašich dovedností a zkušeností, přidáním ukázek práce či portfolia, výrazně zvyšuje šance, že vás jako začínajícího freelancera někdo najde a skrze profilidi.cz osloví.

Hledáte hlídání pro děti? Potřebujete pomoc s úklidem domácnosti? Sháníte někoho někoho, kdo vám smontuje kuchyňskou linku? Díky ProfiLidem můžete jednoduše a rychle najít profíka, který odpovídá vašim požadavkům. A to i díky sekci Poptávky, kde stačí vložit konkrétní poptávku po službě a profíci na ni mohou cíleně reagovat.

Koho na ProfiLidech najdete?

V naší databázi najdete řadu profesí, učitele, lektory, chůvy, hodinové manžely, stavaře, markeťáky apod. Profíku neustále přibývá, takže šance, že zde najdete někoho, kdo vám pomůže, je veliká.

Kdo za ProfiLidmi stojí?

Zakladatelé ProfiLidi jsou dva nadšenci, Antonín a Michal. Myšlenka společného projektu vznikla ve chvíli, kdy oba začali řešit vlastní bydlení. Michal kupoval v Brně byt a hledal hypotečního makléře, který by mu poradil, jak najít tu nejvýhodnější hypotéku. Tonda kupoval zase dům, který potřeboval zrekonstruovat a hledal řemeslníky z různých oblastí. Oba se shodli, že by bylo skvělé mít službu, která by sdružovala šikovné lidi a oslovení profesionálů by tam bylo jednoduché a rychlé. Bavili se o svém nápadu s kamarády a čím dál více se jim potvrzovalo, že taková službu, díky které je možné najít jakéhokoliv profíka, na trhu chybí.

Tonda pracuje jako vedoucí vývojového oddělení v jedné brněnské IT firmě, takže se velmi rád ujal pozice vývojáře a architekta celé nově vznikající služby ProfiLidi. Michal je obchodní zástupce, jeho revírem je tedy vyhledávání profíků, komunikace a prezentace služby.

Všichni společně věříme, že každý, kdo ve svém oboru dosáhl úspěchu, si osvojil znalosti a zkušenosti, které může předat druhým. S nadšením pracujeme na tom, aby ProfiLidi byla službou od lidí pro lidi. :)

Podporujeme talent a lásku k oboru. Ze všeho nejvíc si přejeme aby si každý z nás uvědomil, že má co nabídnout a rozvíjel svoji vášeň. Naučil se novým věcem. Připomněl si, proč před lety začal.

Kontakt na obchodní oddělení

Obchodní informace

[email protected]

Kontakt na technickou podporu

Technická podpora

[email protected]

Odkazy na sociální sítě

Sledujte nás

Odkaz na mapu kde nás najdete

A kde nás najdete?

V Brně, Praze, Ostravě, Olomouci zkrátka po celé České Republice. Ale vážne, sídlíme ZDE

KONTAKTUJTE NÁS

ozveme se hned jak to půjde