Často kladené dotazy

Kdo jsou ProfiLidi?

Jsme služba, která spojuje šikovné profíky s lidmi, kteří by rádi využili jejích služeb. V naší databázi najdete lidi různých profesí: učitele, lektory, řemeslníky, chůvy atd. Můžete je jednoduše kontaktovat a domluvit se s nimi na spolupráci.

Proč je nutná registrace?

Jako návštěvník webu vidíte databázi profíků, můžete v ní jednoduše vyhledávat, třídit podle kategorií, prohlížet profily profíků. Pokud ale chcete některého z uživatelů kontaktovat nebo si zadat poptávku po službě, je potřeba mít vytvořenou registraci.

Je registrace bezplatná?

Ano, registrace ve službě ProfiLidi je zdarma. Neplatíte ani za zprostředkování kontaktu na profíka.

Jak si můžu založit profil?

ProfiLidi jsou dobrým startem pro ty, kteří chtějí nabídnout své služby. Založení profilu je jednoduché, stačí se registrovat, zadat váš email, vybrat oblast, které se věnujete (např. hlídání dětí) a napsat pár informací o sobě. Na našem webu se váš profil automaticky zařadí do příslušné kategorie a bude viditelný pro všechny návštěvníky. Pokud vás, jako profíka, někdo skrze ProfiLidi kontaktuje, dostane zprávu do emailu a budete ji vidět i v detailu svého profilu.

Jak mohu vložit poptávku po službě?

Pokud víte, co přesně hledáte a potřebujete, je nejjednodušší vložit poptávku po službě v sekci zakázky. Je třeba být zaregistrovaný a pak už jen stačí napsat, co potřebujete nebo koho hledáte. Profíci, kteří splňují vaše požadavky, Vás kontaktují. Také vám zobrazíme profily vhodných profíků přímo u vaší zakázky.

Je vložení poptávky zpoplatněno?

Vložení zakázky nebo poptávky je zdarma. Je potřeba, být jen registrovaným uživatelem.

Zapomněl jsem heslo, jak mám postupovat?

Stačí kliknout na odkaz Obnovit heslo, zadat email, kterým jste se přihlásili a my vám ho následně zašleme.